ЗА НАС

Henan Duse Machinery was founded in 2005, as an equipment manufacturing enterprise, our company specialize in high-end spare parts. It is one of few supplier of GE railway rolling stock spare parts, SAF, KAT, MAXPART, MAGMA auto spare part, US DANA special high strength castings.

  • 270,000m² Површина
  • 100.000 тони Одлеаноци
  • 30 милиони долари годишно
  • 20 Година
  • Види и самиот

    Напредни опремата за производство и комплетна инспекција методи да ни помогне да им обезбеди на одлеаноци од повисока точност и поквалитетна стабилен customers.Words да ви кажам само толку многу. Проверете го овој галерија на слика за да ја видите нашата фабрика од секој агол.

Направи дури и повеќе

Претпријатие-широк имплементација на ISO9001: 2008 и IATF 16949: 2016 за управување со квалитетот, следење и мерење процеси секогаш се врши на целиот процес на производство. Навремена примена на корективни и превентивни мерки, со што сите делови да бидат строго контролирани, и преку ефективна интеграција и процесот на постојано подобрување, со цел да се обезбеди ефикасно функционирање на системот за управување со квалитет.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

За информации во врска со нашите производи и ценовникот.
Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.